ikona 

Důležitá upozornění související s Duhovým během 2018

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ související s blížícím se Duhovým během, který se koná v Centrálním parku Severní Terasa (a blízkém okolí) již příští sobotu 19. května 2018.

Informace pro obyvatele Severní Terasy :
- Po dobu konání akce upozorňujeme na zvýšenou koncentraci lidí a hluku v naší lokalitě a věříme ve vaší trpělivost a toleranci
- Upozorňujeme, že práškové barvy, které jsou součástí show, jsou ekologické, zdravotně nezávadné (kukuřičná mouka s potravinářským barvivem), lehce smývatelné vodou a z oděvů vypratelné.

Informace pro řidiče :
- Po dobu konání běhu (16:30 - 20:0), bude uzavřena část komunikace mezi zastávkou MHD Mírová a parkovištěm v Mezní ulici. Motoristé z "Hereckých" ulic budou pro vjezd a výjezd nuceni použít trasu ulic Větrná - Glennova - Svojsíkova. Výjezd do Mezní ulice nebude v tuto dobu možný.

Informace pro cestující MHD :
- V souvislosti s konáním akce nebudou v provozu v době od 16:30 - 20:00 zastávky MHD Větrná a Gagarinova. Doporučujeme v tuto dobu použít přilehlých zastávek Severní Terasa, Krušnohorská, Sociální péče nebo Elba. Zastávka MHD Stavbařů bude v provozu (pouze v době 16:30 - 20:00 budou všechny spoje končit na točně u Severotisku)
- Dopravní podnik města Ústí nad Labem upozorňuje na možná omezení při přepravě v rámci MHD. Pověřené osoby (které budou dozorovat zastávky MHD) budou oprávněny z přepravy vyloučit cestující, kteří nebudou mít platnou jízdenku, budou pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek a budou mít znečištěný oděv.Zpět  Nahoru  Tisk