ikona 

Úvodní stránka

  

Oslavujeme s manželi Panákovými
Oslavujeme s manželi Panákovými
Psal se rok 1966, kdy byl mladý voják z Jeseníku, sloužící základní vojenskou službu na Slovensku, převelen na vojenská studia do Brna. Jako zkušenému amatérskému fotografovi mu tam byla svěřena funkce fotografa útvaru. A protože byl „dobrej“, brzy putovaly jeho fotografie nejen do rámečků, ale také do různých fotografických soutěží. Jako vítěz brněnského kola postoupil se svými fotografiemi do pražského celostátního finále, kam mu bylo za odměnu umožněno po ukončení vojensk&eacut...
více informací

  

V obvodu probíhá odstraňování škod po vichřici
V obvodu probíhá odstraňování škod po vichřici
DĚKUJEME hasičům, městským strážníkům a v neposlední řadě také našim veřejně prospěšným pracovníkům, kteří likvidovali a ještě likvidují škody způsobené nedělní vichřicí. Stále ještě pokračujeme v detailním mapování škod a uklízíme nepořádek vichřicí způsobený.      
více informací

  

Bertino údolí je UZAVŘENO!
Bertino údolí je UZAVŘENO!
BERTINO ÚDOLÍ je až do odvolání UZAVŘENO! Nedělní vítr nadělal nemalé škody i zde. Popadané větve, sesuvy rozmáčené zeminy a na mnoha místech i kmeny přes cestu udělaly Bertino údolí neprůchozí. V současné době se naši VPP pracovníci přednostně věnují odstraňování škod a úklidu na našich sídlištích. Úklid Bertina údolí přijde na řadu následně. O zpřístupnění této lokality vás budeme opět Informovat. Děkujeme.
více informací

  

Halloween na Laguně 2017
Halloween na Laguně 2017
DĚKUJEME VÁM VŠEM, kteří jste dorazili v pátek 27.10.2017 do Centrálního parku na Halloween na Laguně. Počasí nebylo zrovna ideální, ale i tak věříme, že jste si to všichni užili. Již teď se můžete těšit na další akci ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU, která se bude konat první prosincový den opět na Laguně. Všichni jste srdečně zváni.          
více informací

  

Na našem úřadě nově vznikla KNIHOBUDKA
Na našem úřadě nově vznikla KNIHOBUDKA
NAVŠTIVTE NAŠÍ KNIHOBUDKU ve vestibulu Úřadu městského obvodu Severní Terasa, která vznikla ve spolupráci se Severočeskou vědeckou knihovnou Ústí nad Labem. Moto knihobudky je „půjčujte, čtěte, vracejte, vyměňujte“. Půjčování knih je zcela zdarma, není potřeba žádná registrace a délka výpůjční doby záleží zcela na každém. Knihy mohou lidé do knihobudky též darovat nebo si je zde jednoduše vyměnit. O pravidelné doplňování knih se bude starat SVČK. Myslíme, že t...
více informací


Strana:  1  2  3  4