ikona 

Úvodní stránka

Slovo starostky


Vážení spoluobčané,

srdečně vás vítám na našich webových stránkách, prostřednictvím kterých vás budeme informovat o aktuálním dění nejen na našem úřadu, ale o všem, co se v našem obvodě plánuje a děje.

Budeme vstřícní k vašim nápadům a podnětům, zároveň i případné kritice. Věřím, že vzájemná velkorysost, slušnost a nadhled je to, co naši práci posune dopředu a udělá život v našem obvodě v celé jeho dnešní složitosti o něco příjemnější a snazší. Očekávám, že spolupráce zastupitelů bude konstruktivní a ve prospěch vás - občanů Severní Terasy, ale i všech, kteří do našeho obvodu zavítají.

Přeji nám všem spokojené soužití.

  Renata Zrníková, starostka MO Severní Terasa.
  

Kontejnery na tříděný odpad brzy "prokouknou"
Kontejnery na tříděný odpad brzy "prokouknou"
OČISTOU PROJDOU VŠECHNY KONTEJNERY na tříděný odpad ve městě. Umyty budou všechny nádoby na papír a plasty. Mytí se týká více než osmi set kontejnerů rozmístěných v Ústí nad Labem. Sběrné nádoby na sklo byly umyty v loňském roce. Pracovníci firmy AVE povrch každého kontejneru umyjí ze všech stran, jako čisticí prostředek používají sodu. Úklidové práce mají být hotovy do konce července. (zdroj MmUL)
více informací

  

MALUJEME NA CHODNÍK
MALUJEME NA CHODNÍK
Téměř stopadesát dětí z našich základních škol a Gymnázia a SOŠ dr. Václava Šmejkala si užívalo v pátek 23. června v Centrálním parku barevný den. 1. ročník akce MALUJEME NA CHODNÍK se konal pod záštitou starostky Renaty Zrníkové a děti malovaly na téma "máme rádi zvířata". Výsledek byl úžasný !! Vznikla nám (na ploše téměř 200m dlouhé) obří ZOO, kde byly k vidění snad všechny živočišné druhy, včetně ...
více informací

  

Domov pro seniory v Orlické ulici slavil 30 let od svého založení
Domov pro seniory v Orlické ulici slavil 30 let od svého založení
KDYŽ SE SLAVÍ KULATINY - Domov pro seniory v Orlické ulici slavil 30 let od svého založení. Vedení domova uspořádalo pro své klienty a jejich rodinné příslušníky krásnou narozeninovou oslavu. Nechyběla živá kapela, malé i větší tanečnice, spousta dobrého jídla a pití a hlavně dobrá nálada. Bylo krásné vidět, jak se i lidé v pozdějším věku dokáží radovat ze života a užívat si každého okamžiku. A protože nikdy nepřijdeme "s prázdnou", i tentokr...
více informací

  

V Mezní ulici pokračují výměny osvětlení
V Mezní ulici pokračují výměny osvětlení
Pokračuje výměna osvětlení v Mezní ulici. Dosavadní staré osvětlení nebylo již dostačující. Všechny zdroje byly vyměněny za žlutá LED světla s vyšší svítivostí a kruhovým rozptylem. Současně dochází také k výměně kabeláže.
více informací

  

Čeká nás "Festiválek kapel" ústeckých středních škol
Čeká nás "Festiválek kapel" ústeckých středních škol
STŘEDOŠKOLSKÉ KAPELY se představí ve středu 28. června v Centrálním parku na Severní Terase na HUDEBNÍM FESTIVÁLKU. Na závěr všem zahraje ústecká skupina UDG, která je zářným příkladem, kam až to může "kapela ze střední" dotáhnout.
více informací


Strana:  1  2  3  4