Nové služby pro občany

Úřad městského obvodu Ústí nad Labem - Severní Terasa nabízí nově služby občanských obřadů, což je hlavně pořádání svateb a vítání nových občánků do života.

Vytvořením této stránky bychom chtěli všem zájemcům o uspořádání těchto slavnostních chvil na našem úřadě podat informace o našich službách a také o tom co vše je zapotřebí (například při uzavření sňatku), zařídit a udělat.

Věříme, že tyto stránky Vám napomůžou při Vašem životním rozhodnutí nebo radostné chvíli.

Virtuální panoramatický snímek naší obřadní místnosti.„ Vítání občánků “ na městském obvodě Ústí nad Labem - Severní Terasa

Važení rodiče, oslovujeme Vás v souvislosti s narozením Vašeho dítěte, nového občana města Ústí nad Labem.

Městský obvod Ústí nad Labem - Severní Terasa jako novou službu zajišťuje slavnostní obřad „ Vítání občánků“, o který vždy byl a doposud je ze strany rodičů i prarodičů projevován velký zájem. Chtěli bychom tuto tradici zachovat i nadále v naší nově upravené obřadní místnosti. Z legislativních důvodů je nutné, abyste se Vy, rodiče, kteří se tohoto slavnostního obřadu chcete zúčastnit, vyplnili přihlášku ZDE a tuto odevzdali na ÚMO Severní Terasa. Kontaktní osobou je paní Táborská, tel. 472 704 515, která vám sdělí potřebné informace.

Při obřadu jsou děti obdarovány drobným dárkem

Těšíme se na setkání s Vámi, Vašimi dětmi i blízkými příbuznými.

Zájemce o zařazení do projektu "Gratulace 90-ti a víceletým seniorům" prosíme o vyplnění žádosti ZDE a její následné předání na ÚMO Severní Terasa.