Kontaktní info

tečka  Adresa úřadu - spojení

tečka  Jak se k nám dostanete

tečka  Organizační struktura

tečka  Mailové kontakty

tečka  Telefonické kontakty

tečka  Napište nám (formulář)

Dnes má svátek: Jiří

Předpověď počasí:
Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Změnit velikost webu: Zvětšit Zmenšit
ikona 

Mailové kontakty

Mailové kontakty


Podatelna: podatelna.sevter@mag-ul.cz

 

Jméno Funkce E-mail
Beutelová Lenka referent přestupků    Lenka.Beutelova@mag-ul.cz
Bognerová Iva finanční referent VHČ iva.bognerova@mag-ul.cz
Buchlová Kamila vedoucí oddělení přestupků Kamila.Buchlova@mag-ul.cz
Drobná Vlaďka hospodářka Vladka.Drobna@mag-ul.cz
Dufek Pavel místostarosta Pavel.Dufek@mag-ul.cz
Duchoslavová Marcela veřejný opatrovník marcela.duchoslavova@mag-ul.cz
Hořejší Eva pohledávky Eva.Horejsi@mag-ul.cz
Chalupová Lenka technik SOM lenka.chalupova@mag-ul.cz
Jelínková Jarmila vedoucí VPP Jarmila.Jelinkova@mag-ul.cz
Jelínková Jitka sekretariát tajemníka Jitka.Jelinkova@mag-ul.cz
Juchelka Vlastimil recepce + spojovatelka + řidič Vlastimil.Juchelka@mag-ul.cz
Kapitulčinová Jana garáže a parkoviště Jana.Kapitulcinova@mag-ul.cz
Kindlová Irena poplatky za psy, rybářské lístky Irena.Kindlova@mag-ul.cz
Kopáčová Pavla sekretariát + asistentka starostky Pavla.Kopacova@mag-ul.cz
Kopřivová Dana vedoucí finančního odboru Dana.Koprivova@mag-ul.cz
Kotlík Pavel Czechpoint, ověřování Pavel.Kotlik@mag-ul.cz
Kratochvíl Ivo referent bytového fondu Ivo.Kratochvil@mag-ul.cz
Krojidlová Lenka mzdy, Personalistika Lenka.Krojidlova@mag-ul.cz
Lacinová Naďa vedoucí sociálního úseku Nada.Lacinova@mag-ul.cz
Lukiničová Kamila referent sociálního úseku Kamila.Lukinicova@mag-ul.cz
Mrvečková Iva referent sociálního úseku iva.mrveckova@mag-ul.cz
Neugebauerová Jaroslava referent přestupků Jaroslava.Neugebauerova@mag-ul.cz
Pašek Karel vedoucí úseku informací Karel.Pasek@mag-ul.cz
Skřivánková Petra referent investic odbor SOM Petra.Skrivankova@mag-ul.cz
Šrutová Jana veřejná zeleň + ŽP Jana.Srutova@mag-ul.cz
Štajner Roman vedoucí odboru Správy obecního majetku Roman.Stajner@mag-ul.cz
Táborská Božena evidence obyvatel Bozena.Taborska@mag-ul.cz
Vlasák Petr tajemník Petr.Vlasak@mag-ul.cz
Vlasák Petr ml.

recepce, podatelna, agendy "Podpora rodiny s prvorozeným dítětem" a "Veřejná služba" 

petr.vlasak2@mag-ul.cz 

Datum vložení: 24.11.2009, datum sejmutí: 31.12.2099

Ústí nad Labem - Severní Terasa: Nahoru  Ústí nad Labem - Severní Terasa: Tisk