MO Severní Terasa
 
 
menu
MENU
Úřad městského obvodu
Úřad MO
Úřední deska
Úřední deska
Zastupitelstvo
Zastupitelstvo
Rada
Rada
Kontaktní info
Kontaktní info
Náš Obvod
Náš Obvod
Další
Další
Důležité odkazy
Důležité odkazy
Facebook
Facebook
Home page
Home page
Administrace
Administrace
 
 

Mailové kontakty

Mailové kontakty

Podatelna: podatelna.sevter@mag-ul.cz

 

Jméno, mail Funkce

Beutelová Lenka
Lenka.Beutelova@mag-ul.cz

referent přestupků   
Bognerová Iva
iva.bognerova@mag-ul.cz
finanční referent VHČ
Buchlová Kamila
Kamila.Buchlova@mag-ul.cz
vedoucí oddělení přestupků
Drobná Vlaďka
Vladka.Drobna@mag-ul.cz
hospodářka
Dufek Pavel
Pavel.Dufek@mag-ul.cz
 
místostarosta
Duchoslavová Marcela
marcela.duchoslavova@mag-ul.cz
veřejný opatrovník
Hořejší Eva
Eva.Horejsi@mag-ul.cz
pohledávky
Chalupová Lenka
lenka.chalupova@mag-ul.cz
referent bytového fondu, pozemky, nemovitosti
Jelínková Jarmila
Jarmila.Jelinkova@mag-ul.cz
vedoucí VPP
Jelínková Jitka
Jitka.Jelinkova@mag-ul.cz
sekretariát tajemníka
Juchelka Vlastimil
Vlastimil.Juchelka@mag-ul.cz
recepce + spojovatelka + řidič
Kapitulčinová Jana
Jana.Kapitulcinova@mag-ul.cz
garáže a parkoviště
Kindlová Irena
Irena.Kindlova@mag-ul.cz
poplatky za psy, rybářské lístky
Kopřivová Dana
Dana.Koprivova@mag-ul.cz
vedoucí finančního odboru
Kotlík Pavel
Pavel.Kotlik@mag-ul.cz
Czechpoint, ověřování
Krojidlová Lenka
Lenka.Krojidlova@mag-ul.cz
mzdy, Personalistika
Lacinová Naďa
Nada.Lacinova@mag-ul.cz
vedoucí sociálního úseku
Lukiničová Kamila
Kamila.Lukinicova@mag-ul.cz
referent sociálního úseku
Mrvečková Iva
iva.mrveckova@mag-ul.cz
referent sociálního úseku
Neugebauerová Jaroslava
Jaroslava.Neugebauerova@mag-ul.cz
referent přestupků
Pašek Karel
Karel.Pasek@mag-ul.cz
vedoucí úseku informací
Skřivánková Petra
Petra.Skrivankova@mag-ul.cz
referent investic odbor SOM
Šrutová Jana
Jana.Srutova@mag-ul.cz
veřejná zeleň + ŽP
Štajner Roman
Roman.Stajner@mag-ul.cz
vedoucí odboru Správy obecního majetku
Štajnerová Dana
dana.stajnerova@mag-ul.cz

recepce, podatelna, agendy 
"Podpora rodiny s prvorozeným dítětem"
a "Veřejná služba" 

Táborská Božena
Bozena.Taborska@mag-ul.cz
evidence obyvatel
Ulbrichová Kateřina
katerina.ulbrichova@mag-ul.cz
asistentka starosty 
Vaňková Jana
jana.vankova@mag-ul.cz
asistentka místostarosty
Vlasák Petr
Petr.Vlasak@mag-ul.cz
tajemník
Vlasák Petr ml.
petr.vlasak2@mag-ul.cz
technik SOM 

Datum vložení: 24.11.2009, datum sejmutí: 31.12.2099

Ústí nad Labem - Severní Terasa: Tisk


 
 
 
 

Kontaktní údaje

ÚMO ÚL - Severní Terasa
Stavbařů 2823/2
Ústí nad Labem
IČO: 000 815 31

tel.: 475 274 511
identifikátor datové schránky: 6aebn39
emailová adresa: podatelna.sevter@mag-ul.cz

Úřední hodiny

Provozní hodiny:
pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Pokladna:
pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00
úterý a čtvrtek: 8:00 - 10:00, pátek: 8:00 - 9:00
Pro veřejnost:
pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
úterý a čtvrtek: 8:00 - 10:00, pátek: 8:00 - 9:00
 
 
© MO Severní Terasa 2019 Všechna práva vyhrazena. Vytvořila společnost DIP