MO Severní Terasa
 
 
menu
MENU
Úřad městského obvodu
Úřad MO
Úřední deska
Úřední deska
Zastupitelstvo
Zastupitelstvo
Rada
Rada
Kontaktní info
Kontaktní info
Náš Obvod
Náš Obvod
Webkamera
Webkamera
Další
Další
Facebook
Facebook
Home page
Home page
Administrace
Administrace
 
 

Kontaktní info

Mailové kontakty

Podatelna: podatelna.sevter@mag-ul.cz

 

Jméno, mail Funkce

Nosková Kateřina
Katerina.Noskova@mag-ul.cz

referent přestupků   
Buchlová Kamila
Kamila.Buchlova@mag-ul.cz
vedoucí oddělení přestupků
Dařílková Lenka
Lenka.Darilkova@mag-ul.cz
technik SOM
Drobná Vlaďka
Vladka.Drobna@mag-ul.cz
vedoucí úseku vnitřních věcí
Dufek Pavel
Pavel.Dufek@mag-ul.cz
místostarosta
Duchoslavová Marcela
Marcela.Duchoslavova@mag-ul.cz
veřejný opatrovník
Hořejší Eva
Eva.Horejsi@mag-ul.cz
pohledávky
Jelínková Jarmila
Jarmila.Jelinkova@mag-ul.cz
vedoucí VPP
Jelínková Jitka
Jitka.Jelinkova@mag-ul.cz
asistentka tajemníka
Juchelka Vlastimil
Vlastimil.Juchelka@mag-ul.cz
recepce + spojovatelka + řidič
Kapitulčinová Jana
Jana.Kapitulcinova@mag-ul.cz
garáže a parkoviště
Kindlová Irena
Irena.Kindlova@mag-ul.cz
poplatky za psy, rybářské lístky
Kopřivová Dana
Dana.Koprivova@mag-ul.cz
vedoucí finančního odboru
Kotlík Pavel
Pavel.Kotlik@mag-ul.cz
Czechpoint, vidimace a legalizace
Krojidlová Lenka
Lenka.Krojidlova@mag-ul.cz
mzdy, Personalistika
Lacinová Naďa
Nada.Lacinova@mag-ul.cz
vedoucí sociálního úseku

Lörinc Iva
iva.lorinc@mag-ul.cz

finanční referent VHČ

Lukiničová Kamila
Kamila.Lukinicova@mag-ul.cz
referent sociálního úseku
Mrvečková Iva
iva.mrveckova@mag-ul.cz
referent sociálního úseku
Neugebauerová Jaroslava
Jaroslava.Neugebauerova@mag-ul.cz
referent přestupků
Skřivánková Petra
Petra.Skrivankova@mag-ul.cz
zahrádky, hřiště, komunikace
Šrutová Jana
Jana.Srutova@mag-ul.cz
veřejná zeleň + ŽP
Šedivá Šárka referent BN + NP a pozemků

sarka.sediva@mag-ul.cz

 
Středisko údržby ÚMO
udrzba.sevter@mag-ul.cz
 
   
Štajner Roman
roman.stajner@mag-ul.cz
vedoucí odboru Správy obecního majetku
Štajnerová Dana
dana.stajnerova@mag-ul.cz

recepce, podatelna, agendy 
"Podpora rodiny s prvorozeným dítětem" a "Veřejná služba" 

Táborská Božena
Bozena.Taborska@mag-ul.cz
evidence obyvatel
Ulbrichová Kateřina
katerina.ulbrichova@mag-ul.cz
asistentka starosty 
Hrabinová Jana
jana.hrabinova@mag-ul.cz
asistentka místostarosty
Vlasák Petr
Petr.Vlasak@mag-ul.cz
tajemník
Vlasák Petr ml.
petr.vlasak2@mag-ul.cz

správce informačních a komunikačních technologií


Datum vložení: 24.11.2009, datum sejmutí: 31.12.2099

Ústí nad Labem - Severní Terasa: Tisk


 
 
 
 

Kontaktní údaje

ÚMO ÚL - Severní Terasa
Stavbařů 2823/2
Ústí nad Labem
IČO: 000 815 31

tel.: 475 274 511
identifikátor datové schránky: 6aebn39
emailová adresa: podatelna.sevter@mag-ul.cz

Nastavení cookies

Úřední hodiny, pokladna a Czechpoint

Úřední hodiny
pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
úterý, čtvrtek:      8.00 – 10.00

 pátek: zavřeno

Pokladna:
pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00
úterý, čtvrtek,      8.00 – 10.00

pátek: zavřeno

Czechpoint:
pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
úterý, čtvrtek:       8.00 – 12.00

pátek: zavřeno

 
 
© MO Severní Terasa 2022, všechna práva vyhrazena. Vytvořila společnost DIP