Náš Obvod

tečka  Charakteristika MO

tečka  Historie obvodu

tečka  Fotogalerie obvodu

tečka  Obvodní zpravodaj

tečka  Kultura

tečka  Doprava

tečka  Sport

tečka  Životní prostředí

tečka  Život obvodu

tečka  Interaktivní mapa

tečka  Zajímavá místa

tečka  Mapa serveru

Dnes má svátek: Jana

Předpověď počasí:
Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Změnit velikost webu: Zvětšit Zmenšit
ikona 

Starosta ocenil výjimečné žáky

TOTO JSOU ONY - děti z našich základních škol, které si zaslouží náš obdiv! Starosta Jaroslav Šimanovský oceňoval výjimečné žáky našich základních škol pro školní rok 2018/2019. Smyslem této akce, která se na našem úřadě konala letos již po čtvrté, není oceňovat jen žáky s nejlepšími studijními výsledky, ale i žáky, kteří jsou úspěšní v jiných činnostech, jako je sport, umělecká činnost nebo ty, kteří vynikají svým lidským a přátelským chováním a zájmem o druhé a svět kolem nás. Výjimečnost, jedinečnost, odhodlání, píle a snaha dokázat něco nad rámec svých povinností jsou atributy, které by měly být v dnešní době vyzdvihovány a ceněny. 
S navržením žáků pomáhají každoročně vedení našich základních škol - Rabasova, Stříbrnická, Mírová, Pod Parkem a Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala. V tomto školním roce je na jmenovaných školách evidováno více jak 2300 žáků a ocenění dostalo jedenáct nejlepších z nich. Všichni ocenění si odnesli pamětní listy a drobné dárky, které jim společně se starostou městského obvodu předala předsedkyně Komise pro občanské záležitosti Iva Kurljuková. 
My Vám nyní všechny oceněné představujeme: Barbora Davidová, Natálie Fišerová, Jeroným Plašil, Valerie Kočárníková, Iva Kovaříková, Lucie Pekárková, Vojta Kočárník, Son Ngoc Tran, Petr Vaněk, Hana Kökertová, Marek Štrympl. Gratulujeme, jsme na Vás pyšní yes.

 Datum vložení: 15.02.2019, datum sejmutí: 15.02.2020

Zpět  Nahoru  Tisk