ikona 

Občanské obřady

Občanské obřady


Nové služby pro občany

Úřad městského obvodu Ústí nad Labem - Severní Terasa nabízí nově služby občanských obřadů, což je hlavně pořádání svateb a vítání nových občánků do života.

Vytvořením této stránky bychom chtěli všem zájemcům o uspořádání těchto slavnostních chvil na našem úřadě podat informace o našich službách a také o tom co vše je zapotřebí (například při uzavření sňatku), zařídit a udělat.

Věříme, že tyto stránky Vám napomůžou při Vašem životním rozhodnutí nebo radostné chvíli.

„ Vítání občánků “ na městském obvodě Ústí nad Labem - Severní Terasa

Važení rodiče, oslovujeme Vás v souvislosti s narozením Vašeho dítěte, nového občana města Ústí nad Labem.

Městský obvod Ústí nad Labem - Severní Terasa jako novou službu zajišuje slavnostní obřad „ Vítání občánků“, o který vždy byl a doposud je ze strany rodičů i prarodičů projevován velký zájem. Chtěli bychom tuto tradici zachovat i nadále v naší nově upravené obřadní místnosti.Z legislativních důvodů je nutné, abyste jste Vy, rodiče, kteří se tohoto slavnostního obřadu chcete zúčastnit, vyplnili přihlášku – zde a tuto odevzdali na ÚMO ST. 

Při obřadu jsou děti obdarovány drobným dárkem

Těšíme se na setkání s Vámi, Vašimi dětmi i blízkými příbuznými.

 

Podpora rodiny s prvorozeným dítětem

V souběhu s výše uváděnou žádostí lze též požádat o zařazení do projektu „Podpora rodiny s prvorozeným dítětem“. který je poděkováním města Ústí nad Labem mladé generaci, která se rozhodne žít v Ústí nad Labem, založit zde rodinu a přivést v našem městě na svět své první dítě.

Pravidla pro poskytování finančního daru Statutárního města Ústí nad Labem v rámci projektu  „Podpora rodiny s prvorozeným dítětem“ naleznete zde. Přihláška ve formátu PDF a DOC

 

Gratulace 90 -ti a víceletým seniorům
Zájemce o zařazení do projektu „Gratulace 90 -ti a víceletým seniorům“  prosíme o vyplnění žádosti – zde a její následné předání na ÚMO ST.

 

Datum vložení: 23.11.2009, datum sejmutí: 31.12.2099

Ústí nad Labem - Severní Terasa: Nahoru  Ústí nad Labem - Severní Terasa: Tisk