ikona 

XI. DEN SEVERNÍ TERASY, ANEB LAS VEGAS NA LAGUNĚ

Tuto neděli 1.září 2019 jsme měli tu čest Vás pozvat na XI. den Severní Terasy aneb Las Vegas na Laguně. Tento den měl pestrý program od her po muziku a módu. Déšť se střídal se sluníčkem, ale ani nepřízeň počasí neodradila návštěvníky, aby nás potěšili svou návštěvou na velmi oblíbené akci. Celým odpolednem nás jako vždy provázel oblíbený moderátor Honza Vrba, který pravidelně informoval o situaci na meteoradaru .

Návštěvníky roztančil Elvis Presley, který mimo jiné rozdával podepsané fotky fanynkám. Naše nejmenší potěšilo zajímavé vystoupení kouzelníka a jeho asistentky, který obohatil své vystoupení o taneční prvky. Rodiče dětí pak mohli relaxovat při módní přehlídce a Bubble show, která přilákala k jevišti všechny děti. Spousta lidí zde potkala nejednoho známého a není se čemu divit, když akce přilákala i při nepřízni počasí tolik lidí. Večer zakončil hudebním vystoupením Těžkej Pokondr, jejich projev přilákal ještě více lidí než odpoledne.

Děkujeme Vám všem, kteří jste v neděli na akci dorazili a věříme, že jste si to společně s námi užili. Vaše hojná účast je nám odměnou a zároveň hnacím motorem v přípravě dalších akcí.

 

 

Již teď si Vás dovolujeme pozvat na další akci, kterou bude 27. září DEN PRO RODINU

 

 Datum vložení: 04.09.2019, datum sejmutí: 30.09.2019

Zpět  Nahoru  Tisk