Aktuality

Vítání občánků

MO Severní Terasa přivítal nové občánky.

"Vítání jara"

Spolek ústeckých seniorů a "Vítání jara"

Vylepšený vyvolávací systém

I nadále pro Vás vylepšujeme naše služby. Od 9.4.2024 je v provozu nový obslužný vyvolávací systém, který je jednodušší a přehlednější než byl ten minulý.

Dětské zastupitelstvo MO Severní Terasa

Dětské zastupitelstvo MO Severní Terasa, tentokrát čtvrté v pořadí, se konalo na ZŠ Mírová. Účast byla hojná, jedním z témat byla připravovaná akce „Pohár starosty“, které se účastní všechny tři základní školy...

Nové webové stránky

Spustili jsme pro Vás nové (přehlednější) webové stránky, kde naleznete veškeré informace o dění nejen na úřadě a v obvodu, jako jsou informace o chystaných akcích, aktuality ale i užitečné odkazy.

Realizace rekonstrukce uličního prostoru komunikace Výstupní

Realizace rekonstrukce uličního prostoru komunikace Výstupní v Ústí nad Labem.

Gratulace leden, únor 2024

Pokora, vděčnost, upřímnost, radost a nadšení je vidět ve tvářích všech našich oslavenců, které v lednu a únoru navštívil starosta Jaroslav Šimanovský a popřál jim hodně zdraví a spokojenosti.

Erbenova vyhlídka opět otevřena

Přijďte se podívat, jak to naší Erbence sluší. Z důvodu rekonstrukce byla rozhledna až do pátku 1. března 2024 uzavřena. Rekonstrukcí prošly zdi rozhledny a oba dva ochozy, které dostaly zbrusu nové prkenné podesty.

Komunitní škola Xavier

V Doběticích vedle Domova pro seniory vznikla nová komunitní škola Xavier, která před pár dny získala usnesení o zápisu školy do rejstříku.